Aktualności

Relacja studenta zagranicznego z pobytu na Społecznej Akademii Nauk w ramach programu Erasmus+

17.08.22
Na naszej uczelni gościmy również studentów z naszych zagranicznych partnerskich uczelni, którzy studiują u nas i przeżywają jedną z najwspanialszych przygód w swoim życiu.
Gabriele, student marketingu z uczelni partnerskiej Università di Sassari z Włoch  spędził u nas semestr letni. Był pod wrażeniem poziomu prowadzonych zajęć, pokochał Warszawę, dużo podróżował i poznał ciekawych ludzi.
 

Relacja pracowników ze szkolenia w ramach programu Erasmus+ w Słowacji

11.08.22

Udział w zagranicznych szkoleniach to bardzo ważna część pracy naszych pracowników Biura Erasmus+.

Zdobyta wiedza, umiejętności i doświadczenia procentują podczas wykonywania codziennych obowiązków w pracy. Wspomnienie ze szkolenia odbytego w dniach 13-17.06 w uczelni partnerskiej w Słowacji -VŠMP ISM, w którym wzięły udział Emilia Smutek i Anita Wojciechowska-Chrabąszcz.

Relacja pracowników ze szkolenia w ramach programu Erasmus+ w Czechach

29.07.22
W dniach 29.06-01.07 trzy pracownice dziekanatu Społecznej Akademii Nauk, pani Dagmara Florowska, pani Iwona Jagielińska oraz pani Monika Świątek-Kania wzięły udział w szkoleniu w Czechach, w naszej uczelni partnerskiej School of Business Administration in Karvina :)
 
Szkolenie odbyło się zgodnie z harmonogramem programu szkolenia, a nasze pracownice podniosły swoje kwalifikacje zawodowe, zwiedzały uczelnię i poznały przemiłą koordynator programu Erasmus+ na tamtejszej uczelni, panią Alenę Rusinovą. Po intensywnym szkoleniu, miały również trochę czasu na wieczorne zwiedzenie miasta.