Relacje pracowników SAN ze szkolenia w ramach programu Erasmus+ w Słowacji

Nasi pracownicy z dziekanatu Społeczna Akademia Nauk Dagmara Florowska, Pani Iwona Jagielińska i Pani Monika Świątek-Kania w ramach programu Erasmus+ odwiedziły naszą uczelnię partnerską Vysoká škola manažmentu w Słowacji.
Vysoká škola manažmentu lub VSM została utworzona ustawą Rady Narodowej Republiki Słowackiej w dniu 1 grudnia 1999 r. jako pierwsza prywatna szkoła niepubliczna na Słowacji. Jest akredytowana przez Ministerstwo Edukacji Republiki Słowackiej na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim dla programów w administracji biznesowej. Jej misją jest zmiana życia na dobre poprzez oferowanie wysokiej jakości i odpowiedniej edukacji przez całe życie każdemu, kto chce się uczyć.
Celem szkolenia było poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności studentów z zakresu pracy administracyjnej w dziekanacie. Warsztaty zostały poświęcone kwestiom bezpieczeństwa cybernetycznego związanego z wrażliwymi danymi uczniów jak również zostało przeprowadzone szkolenie z organizacji zadań roboczych, procedur, przechowywanie danych i korzystania z oprogramowania.