Relacja ze spotkania z dr hab. Katarzyna Szmigiero na uczelni partnerskiej Vilnius University

W terminie 12.02.2024-16.02.2024 dr hab. Katarzyna Szmigiero przeprowadziła serię wykładów w naszej uczelni partnerskiej Vilnius University, Wydział w Kownie. Część tych wykładów miała charakter zamknięty i były przeprowadzone w mniejszych grupach, a pozostała część- otwarty więc mogli w nich uczestniczyć wszyscy zainteresowani studenci. Tematyka wykładów to: „The changing face of the Medusa myth”, „Mythological retellings as a genre”, „Critical idiom 2: Genre fiction vs literary fiction”, „History of the detective novel”. Wszystkie zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród tamtejszych studentów i zostały bardzo pozytywnie odebrane. Była też okazja do rozmowy i spotkania ze studentami, którzy rozpoczęli swój semestr na uczelni partnerskiej w ramach programu Erasmus+.

Wszystkich wykładowców zainteresowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ zapraszamy do kontaktu z naszym biurem - erasmus@san.edu.pl.