Relacja z wyjazdu szkoleniowego pracownic dziekanatu w ramach programu Erasmus+, w naszej partnerskiej uczelni w Rzymie

W dniach 15.11.2023-17.11.2023, pracownice Dziekanatu SAN w Warszawie, Pani Małgorzata Herbich oraz Pani Monika Powichrowska, wzięły udział w intensywnym 3-dniowym szkoleniu w ramach programu Erasmus+, w naszej partnerskiej uczelni w Rzymie, Link Campus.

Dodatkowo miały także możliwość poznania struktury uczelni, zwiedzenia budynków oraz campusu, wymiany doświadczeń, zapoznania się z ofertą uczelni, podniesienia swoich kompetencji językowych oraz nawiązania nowych kontaktów, które z pewnością zaowocują w przyszłości. Zdobyte umiejętności, doświadczenie, informacje i wiedza praktyczna okazały się bardzo interesujące i przydatne, a sam wyjazd -bardzo udany.