Relacja wykładowcy z prowadzenia wykładów w ramach programu Erasmus+ na Słowacji

Dr Grzegorz Mazurkiewicz prof. SAN w dniach 22.05-24.05.2023 odwiedził naszą partnerską uczelnię na Słowacji - ŽILINSKÁ UNIVERZITA w  Żylinie.

Podczas kilkudniowego pobytu nasz wykładowca spotkał się z Koordynatorem programu Erasmus+ dr Vladimírem Šalaga, poprowadził wykłady dla studentów tamtejszej uczelni, miał możliwość uczestniczenia w egzaminach państwowych, zapoznania się ze znakomicie wyposażonymi laboratoriami Wydziału Transportu i Komunikacji, warunkami oraz możliwościami studiowania naszych studentów logistyki w ramach programu Erasmus+ na tamtejszej uczelni.

Przedstawiciele uczelni (pan dr Juraj Jagelčák oraz dr František Synák),  zorganizowali także wycieczkę studyjną do dwóch terminali intermodalnych znajdujących się w Żylinie, gdzie nasz wykładowca miał okazję spróbowania swoich sił za kierownicą prawdziwego reach stackera!

Uniwersytet w Żylinie to doskonałe miejsce do studiowania, które zaprasza i czeka na studentów SAN!