Relacja wykładowcy z prowadzenia wykładów w ramach programu Erasmus+ na Cyprze

Prof. Iga Lehman w ramach programu Erasmus+ prowadziła ciekawe wykłady z zakresu komunikacji międzykulturowej na naszej partnerskiej uczelni University of Central Lancashire na Cyprze.

UCLan Cyprus, znajdujący się w Larnace przyjmuje nowych studentów juz od dziesięciu lat. Jest to pierwszy kampus zagraniczny University of Central Lancashire, a jednocześnie w pełni licencjonowany uniwersytet na Cyprze. Celem wykładu było rozwinięcie wiedzy i praktyk studentów (HIP) na komunikacje międzykulturową w biznesie i w zarządzaniu.

Wykłady edukacyjne skupiały się na używaniu kluczowego słownictwa i koncepcji w dziedzinie komunikacji międzykulturowej, a także pogłębieniu świadomości i zrozumienia różnic międzykulturowych w komunikacji, które mają znaczenie w zróżnicowanych kulturowo środowiskach zawodowych.