Relacja wykładowców z prowadzenia wykładów w ramach programu Erasmus+ w Hiszpanii

W dniach 20.03 - 24.03.2023 Prodziekan ds. Prawa, Administracji, Bezpieczeństwa Narodowego, dr Agata Kołodziejska, prof. SAN i dr Agnieszka Korzeniowska-Polak prof. SAN poprowadziły wykłady w ramach programu Erasmus+ na naszej uczelni partnerskiej Universidad de La Laguna (ULL) w Hiszpanii. Jeden z wykładów, który cieszył się największym zainteresowaniem dotyczył „Administrative proceedings in refugee and foreigner cases”.

W tym samym terminie, również na naszej uczelni partnerskiej Universidad de La Laguna (ULL) w Hiszpanii pracownik administracyjny, mgr Katarzyna Witaczek, odbyła szkolenie z zakresu wdrażania w szkolnictwie wyższym rozporządzenia unijnego RODO oraz wzięła udział w tematycznych warsztatach, dzięki którym podniosła swoje kwalifikacje zawodowe i miała okazję skorzystać z przekazanej w sposób praktyczny wiedzy, którą będzie mogła wykorzystać w swojej codziennej pracy.

Podczas wyjazdu Panie mogły liczyć na liczne aktywności - różnego rodzaju warsztaty, szkolenia, prezentacje, konsultacje, a także spotkania i wymiana doświadczeń z kadrą zarządzającą, wykładowcami, przedstawicielami Biura Współpracy z Zagranicą, Koordynatorką programu Erasmus + Irene Navarro Frias, a także z liczną grupą studentów.