Relacja studenta z wyjazdu do Hamburgu w ramach programu Erasmus+

Jak to mówią „Raz Erasmus-zawsze Erasmus” i chyba jest w tym dużo prawdy gdyż bardzo często nasi studenci korzystający z programu nie kończą swojej przygody z Erasmusem na jednym wyjeździe. Świetnym przykładem jest Adrian, dla którego mobilność w semestrze zimowym jest już kolejnym wyjazdem. Tak podsumowuje swoje wrażenia:

„Zbliża się koniec mojego 5-miesięcznego Erasmusa na uczelni NBS w Hamburgu. Moje doświadczenie z pobytu na Erasmusie, a to już 4 miesiące jest bardzo OK. Hamburg to fajne miasto dla studentów, a jest ich tutaj naprawdę dużo. Na uczelni NBS w Hamburgu mam wykłady prowadzone przez bardzo dobrych wykładowców i praktyków w partnerskiej atmosferze. Na uczelni jest klub fitness i stołówka wyłącznie dla studentów i ze zniżkami – to jest ważne. Ze strony biura Erasmusa mam zawsze pomoc i zero problemów – full wsparcie.

Studiowanie w Hamburgu zdecydowanie polecam, ale wyjeżdżając tutaj musicie z wyprzedzeniem poszukać akademika lub pokoju do wynajęcia, bo z tym nie można czekać do wyjazdu.”