Relacja studenta z praktyk odbytych w ramach programu Erasmus+

Nasz student, Daniil, tak pisze o swojej praktyce w ramach programu Erasmus+:

„Chciałbym podzielić się z Wami niezwykłym doświadczeniem, które udało mi się zdobyć dzięki programowi Erasmus+. Moja praktyka w małym startupie greentech.training, zajmującym się rozwojem w obszarze energii odnawialnej, okazała się niezmiernie istotnym etapem w moim zawodowym rozwoju.

Moim zadaniem było zarządzanie projektem związanym z e-commerce. To było ekscytujące zanurzenie w techniczne aspekty pracy startupu oraz kontakt z potencjalnymi klientami. Miałem okazję prowadzić poszukiwania potencjalnych klientów korzystając z możliwości LinkedIn, a także zajmować się redagowaniem naszej strony internetowej. Ważną częścią mojej pracy były również krótkie prezentacje dotyczące tego, kim jesteśmy i w jaki sposób możemy pomóc. Nasz zespół nie tylko pracował ciężko, przygotowując raporty o odwiedzinach w weekendy, ale również znalazł czas na przyjemne chwile, co dodatkowo nas zespoliło.

Nie sposób przecenić wartości programu Erasmus. To nie tylko szansa na poznanie nowych aspektów w swojej dziedzinie, ale także okazja do różnorodności i poszerzenia horyzontów. I nawet jeśli nowe umiejętności nie pojawią się od razu, to doświadczenie, które z pewnością dodacie do swojego CV w przyszłości.

Z całego serca chcę podziękować Społecznej Akademii Nauk za możliwość stania się lepszą wersją siebie!”

Jeżeli także rozważasz wyjazd w ramach programu Erasmus+, skontaktuj się z nami – erasmus@san.edu.pl, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania.