Podsumowanie Erasmus+ Day w SAN!

25 stycznia 2024 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Erasmus Day. Tym razem studenci łódzkiego kampusu Uczelni mieli okazję zapoznania się z możliwościami wyjazdu na studia bądź praktykę zawodową w ramach Erasmusa. W trakcie prezentacji Koordynator Uczelniany programu przedstawił zasady rekrutacji, udziału i finansowania obowiązujące w Programie Erasmus+ realizowanym przez Społeczną Akademię Nauk. Dodatkowym bonusem było spotkanie online z absolwentką SAN, p. Lolitą Nezhalską, przebywającą aktualnie zagranicą, która spędziła ostatni rok studiów na stypendium i aktualnie przygotowuje się do praktyki absolwenckiej. Szereg pytań kierowanych bezpośrednio do p. Lolity, pomógł rozwiać wiele wątpliwości. Osoby, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu droga mailową erasmus@san.edu.pl oraz do polubienia Erasmusowego fanpage’a, gdzie publikujemy relacje z wyjazdów oraz bieżące informacje dotyczące udziału w Programie.