Mieszane Programy Intensywne (BIP) w SAN

Drodzy Studenci,

Uprzejmie informujemy o możliwości realizacji BIP (Blended Intensive Programmes – Mieszane Programy Intensywne), realizowanych w ramach programu Erasmus+ w naszej uczelni. Tego typu mobilności realizowane są na innych zasadach niż standardowa oferta Programu:

- mobilność fizyczna do uczelni przyjmującej trwa tylko 5 dni,

- obowiązkowy jest komponent wirtualny mobilności, zazwyczaj jest to realizowane przed wyjazdem spotkanie online wszystkich uczestników mobilności z różnych krajów,

- za udział w BIP studenci otrzymują 3 pkt ECTS, które zostaną uwzględnione w toku studiów i wpisane do Suplementu do dyplomu,

- udział w BIP jest dofinansowany ze środków programu Erasmus+ (dofinansowanie kosztów podróży i pobytu na miejscu).

W najbliższym czasie będziemy ogłaszali możliwość wzięcia udziału w różnych tematycznie BIP, prosimy o śledzenie newsów Działu Współpracy z Zagranicą i Projektów Międzynarodowych. Liczymy na Wasze zainteresowanie!